Masáže

Popis lázeňských procedur hotelu SUN

Nabízíme Vám širokou škálu léčebných i relaxačních masáží. Vychutnejte si například voňavou aroma masáž celého těla či uvolňující masáž lávovými kameny.

Klasická masáž celková (záda, šíje, nohy, ruce)
Odstraňuje únavu a posiluje regeneraci organismu. Tato procedura se uplatňuje zejména při onemocnění pohybového aparátu (např. k utišení bolesti), je doplňkem léčby tam, kde je nutné uvolnit ztuhlé svaly, ošetřit bolestivé kontraktury. Má celkový relaxační efekt pro organismus.

Reflexní masáž plosky nohy
Léčebná metoda, která stlačením nebo hlazením reflexních bodů pomáhá v léčbě některých nemocí a také preventivně působí proti jejich propuknutí. Reflexologie je postavena na skutečnosti, že tělem proudí energie po drahách, tzv. meridiánech, které se mohou vlivem špatných podmínek zablokovat, což má za následek nemoc, nebo zdravotní potíž. Reflexní masáže plosek nohou dovedou tuto energii opět uvolnit a navodit v těle ztracenou rovnováhu.

Klasická masáž částečná
Provádí ji vyškolený zdravotník - masér, který využívá speciálních hmatů k ovlivnění trofiky kůže, podkoží, svalů. Ovlivňuje svalový tonus, ve smyslu snížení i zvýšení, přispívá k vstřebávání otoků, podporuje metabolismus, porušuje tkáňové srůsty. Má jak relaxační účinky místní, tak i celkové. K jejímu provádění se používají masážní krémy či masážní oleje. Účinkem masáže je dráždění receptorů, podpora metabolismu, trofiky a oběhu v tkáních masírované oblasti. Jedná se o příjemnou metodu s výrazným psychoterapeutickým účinkem.

Lymfatická masáž manuální (dolní a horní končetiny)
Lékařsky ověřená a v medicíně používaná procedura. Lymfatická masáž je jemná masážní technika, při které je možné aktivovat lymfu a tím dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven. Je účinná např. při regeneraci a detoxikaci organismu, zmírňuje otoky rukou a nohou, při pocitu těžkých nohou, zlepšuje otoky po operacích, upravuje žilní nedostatečnost, odstraňuje celulitidu..

Lymfatická masáž manuální - obličej
Pomáhá při častých zánětech vedlejších dutin a středouší, problémech se zuby, preventivně při migrénách, akné. Drenáží se odvádí z obličeje nahromaděné toxiny, pokožka se stává pružnější a odolnější proti tvorbě vrásek. V poslední době je velmi často indikována po plastických operacích na obličeji a krku, po plastikách víček, faceliftingu a všude tam, kde dochází k pooperačním otokům. Urychluje hojení a zjemnění jizev. Obličejová lymfatická drenáž se stala neodmyslitelnou součástí moderní péče o pleť, je využívaná též v programu anti-aging.

Baňkování - vakuová terapie
V baňce se vytvoří podtlak, který způsobí její přisátí. Baňka silným podtlakem v místě působení přivodí silné prokrvení, prohřátí a okysličení dané oblasti. Tím dochází k odplavení nahromaděných škodlivin, úlevě při bolestech zad a k úpravě funkce příslušného vnitřního orgánu. Podtlak má však za následek popraskání jemných vlásečnic a vzniká malý krevní výron zřetelný jako modřina, který se za pár dní se vstřebá. Působení baňkou pozitivně ovlivňuje také pochody látkové výměny v přilehlém okolí, pomáhá v boji s celulitidou a stimulujeme imunitu organismu.

Aroma masáž
Relaxační masáž s použitím aroma olejíčků (dle aktuální nabídky). Silice vonných olejíčků pronikají během masáže kůží do těla a zároveň se inhalují, čímž se spojuje prožitek z vůně s ozdravnou silou doteku.

Sedativní masáž hlavy
Velmi příjemná relaxační masáž hlavy, vlasové části, šíje, která navozuje maximální uvolnění, snižuje napětí šíjových svalů, které jako první reagují na přemíru stresu.

Celková masáž horkými kameny
Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku. Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem je za pomoci aromatických olejů masírováno celé tělo. Pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudit tok energie v těle. Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.

Kosmetická masáž obličeje:
Omlazuje pleť a oddaluje proces jejího stárnutí, potlačuje tvorbu vrásek a vyrovnává pokožku okolo očí, odstraňuje stres a tím i tvrdé kontury tváře, naopak jej zjemňuje, činí nás mladší a svěžejší, působí blahodárně na psychiku prostřednictvím velkého množství nervových receptorů, navozuje pozitivní pocit sebedůvěry, uvolnění a vnitřní radosti.

Může vás také zajímat...
Kosmetické Studio Charme

Prioritou Studia Charme je individuální přístup ke klientovi a péče nejen o tělo, ale i duši. Relaxační formou v příjemném…

Lázeňské procedury

Náš zkušený personál doporučí to pravé ze stále se rozrůstající nabídky terapií a sestaví individuální program, včetně pitné kúry, dle…

Koupele

Vyberte si z široké nabídky léčebných, relaxačních a zkrášlujících koupelí. Uvolněte svoji mysl a vychutnejte si jedinečný požitek z uvolňující…

Ceník procedur

Zde naleznete ceník všech dostupných procedur, které je možné také doobjednávat jednotlivě.